Ikonka: 


jája ikonka saanma
 Ikonka zákulisí:


 Komix Ghosts in the world GITW:
aktual.
Chystá se(díly komixu GITW II. řada):

1.díl Práce?? Ne můj sen.
2.díl Konec naší říše. 

Můj příběh o noci,tmě a dnu

22. listopadu 2010 v 20:39 | CasssionerGirl |  články......
Ahoj, lidičky....opět vás zdravím a opět se omlouvám.Tentokrát sebou, ale přináším kratší příběh, který je školní. Ale opravdu mou tvořený.Takže se můžete začíst.. :)
Nekopírovat!Má vlastní tvorba!!Zaplatíte vlastním životem!! :)

Půl na půl, Noc a Den

Tma, co v ní vzniká? Obavy, sny, dobrodružství, magie… napadne mne toho ještě hodně. Ale já vám zde chci vyprávět o dvou sestrách, které měly rozdílné povahy a musely se shodnout. Nakonec jednoduše musely….


Akana a Emidry byly kdysi princeznami z jednoho království, Emidry byla o den starší a narodila se královně v noci. S tím souvisela i její povaha, byla tichá, magická, tajuplná a hlavně hodná. Akana se narodila velmi brzy ráno, optimistická, veselá, pohodová taková zase byla ona. Zkrátka rozdílů více než společného. Sudičky jim dalšího dne přisoudily kouzelné moci, Akaně slunce a Emidře noc. Měly udržovat rytmus, aby se lidé mohli podle dne a noci orientovat. To ale ještě netušily, že jednou…
Uplynulo 16 let a z obou dívek vyrostly mladé ženy. Matka s otcem za ta léta také zestárli, a proto se rozhodli dcerám předat selé království, mělo to jen jednu chybičku, jejich milované dcery musely bojovat o to, která usedne na trůn. Osudný den nastal na jejich 17. narozeniny, necítily k sobě nenávist, ale povinnost ochránit ty ostatní. Ani jedné se nelíbilo proti sobě stát, ale takový už byl úděl.
I jejich matka musela podstoupit tuto zkoušku, zbavila svoji sestru moci a od té doby se už nesetkaly…
,,Já nechci" prohlásila Emidry a pustila svou hůl, ,,nemůžu, jsi moje sestra a ačkoliv mě zbavíš toho, co jsem dostala, vždy jí budeš." ,, Já to cítím stejně, na co je nám zákon když my už nebudem sestrami?" Objaly se a věděly, že je nikdo nerozdělí, alespoň teď v tuto chvíli ne!
Protože láska obou sester byla tak silná, dokázaly zákon změnit a na trůn usedly obě dvě. Rozdělily si den, jedna přichází jako veselé ráno a druhá jako tajuplná noc.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katka katka | E-mail | 28. listopadu 2010 v 19:58 | Reagovat

ahoj je to pěkné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama